آموزش

آموزش 6 روش انتقال چت واتساپ اندروید به آیفون

کاربران واتساپ می توانند چت های خود را از اندروید به آیفون 📱 انتقال دهند. برای انجام این کار روش های مختلفی وجود دارد. در این مطلب از لینک 2 دانلودبه آموزش ۶ روش انتقال چت واتساپ اندروید به آیفون میپردازیم.

انتقال چت های واتساپ از اندروید به آیفون

?How to Transfer WhatsApp from Android to iPhone

روش های مختلفی برای انتقال چت واتساپ اندروید به آیفون وجود دارد. برای اجرای برخی از آن ها به برنامه خاصی نیاز دارید و برای اجرای برخی دیگر، نیازی به نصب برنامه نیست. در این مطلب از لینک 2 دانلودروش های انتقال چت واتساپ از اندروید به آیفون را آموزش می دهیم.

انتقال چت واتساپ اندروید به آیفون ۱۵٫۵

برای استفاده از این روش باید جدیدترین آیفون را داشته باشید یا گوشی خود را فکتوری ریست کنید. برای این کار هم باید به Settings >> General >>  Transfer or Reset iPhone بروید. هر دو گوشی را به شارژ بزنید. هر دو باید به یک وای فای وصل باشند یا گوشی اندروید را به هات اسپات آیفون وصل کنید.

برنامه Move to iOS را دانلود و نصب کنید. سپس وارد برنامه شوید. در گوشی آیفون کدی نمایان می شود. این کد را در گوشی اندروید خود وارد کنید. روی Continue بزنید و باقی مراحل را تایید کنید. در صفحه Transfer Data روی Whatsapp بزنید.

در گوشی اندروید خود روی START بزنید. صبر کنید تا داده ها آماده شوند. وقتی آماده شدند از گوشی اندروید خود Sign out خواهید شد. روی Next بزنید. دوباره به برنامه Move در iOS برگردید. روی Continue بزنید. صبر کنید فرایند پردازش انجام شود. حال آخرین نسخه واتساپ را نصب کنید. در گوشی آیفون خود وارد آن شوید. همان شماره قبلی را وارد کنید. روی Start بزنید. صبر کنید فرایند پردازش انجام شود. حال تمامی چت ها متتقل می شود.

برنامه انتقال چت واتساپ از اندروید به آیفون

انتقال چت های واتساپ از اندروید به آیفون ۱۳، ۱۲ و ۱۱ به صورت مستقیم

برای انتقال واتساپ از اندروید به آیفون ۱۳، ۱۲ و ۱۱ هر دو گوشی خود را با کابل به کامپیوتر وصل کنید. برنامه MobileTrans را روی کامپیوتر خود نصب کنید. سپس وارد برنامه شوید و WhatsApp Transfer را انتخاب کنید.

انتقال چت واتساپ به آیفون

این برنامه هر دو گوشی را شناسایی می‌کند. حال شما باید انتخاب کنید که کدام گوشی مبدا و کدام مقصد است. اگر جای گوشی ها اشتباه بود، روی Flip بزنید.

انتقال چت واتساپ به آیفون

روی Start بزنید. حال صبر کنید تا اطلاعات منتقل شوند.

انتقال چت واتساپ به آیفون

پس از آن وقتی وارد واتساپ خود شوید، اطلاعات جدید نمایش داده خواهند شد.

انتقال چت های واتساپ از اندروید به iOS با بکاپ

روش دیگر برای انتقال چت واتساپ به آیفون این است که از بکاپ استفاده کنید. اگر هنوز گوشی خود را نداریدف می‌توانید از چتها بکاپ بگیرید و سپس آن‌ها را بعدا انتقال دهید. گوشی اندروید خود را با کابل به کامپیوتر وصل کنید. سپس MobileTrans را اجرا کنید. Backup & Restore را انتخاب کنید. روی دکمه Backup در بخش App Backup & Restore بزنید.

انتقال چت های واتساپ از اندروید

حال انتخاب کنید که می خواهید از چه چیزهایی بکاپ بگیرید. سپس روی Start بزنید.

انتقال چت های واتساپ از اندروید

پس از چند دقیقه بکاپ انجام می شود.

جال گوشی آیفون خود را با کابل به کامپیوتر وصل کنید. MobileTrans را باز کنید. روی Backup & Restore بزنید. سپس روی Restore کلیک کنید. آخرین بکاپی که انجام دادید را انتخاب کنید.

انتقال چت های واتساپ از اندروید

برنامه انتقال چت واتساپ از اندروید به آیفون

برنامه انتقال چت واتساپ از اندروید به آیفون Wutsapper

برای انجام این کار برنامه Wutsapper را دانلود و روی گوشی اندروید خود نصب کنید. وارد برنامه شوید.

برنامه انتقال چت واتساپ از اندروید به آیفون

حال برنامه از شما می پرسد که آیا بکاپی از واتساپ دارید یا خیر. اگر ندارید، پس باید از آن بکاپ بگیرید. برای این کار به کابل OTG یا کابل تبدیل USB C به Lightning نیاز دارید. دو گوشی را با این کابل به هم وصل کنید. روی Trust در هر دو گوشی بزنید. شماره موبایل خود را وارد کنید.

برنامه انتقال چت واتساپ از اندروید به آیفون

صبر کنید اسکن انجام شود.

برنامه انتقال چت واتساپ از اندروید به آیفون

پس از آن روی Start بزنید.

برنامه انتقال چت واتساپ از اندروید به آیفون

صبر کنید تا انتقال انجام شود.

برنامه انتقال چت واتساپ از اندروید به آیفون

روش انتقال چت واتساپ با ایمیل

با این روش می توانید برخی از چت ها را برای خود بکاپ بگیرید. وارد واتساپ شوید. روی مکالمه موردنظر بزنید. روی منوی سه نقطه ای بزنید. Email Conversation را انتخاب کنید. سپس انتخاب کنید که آیا می‌خواهید مدیا هم ارسال شود یا خیر. چیزهایی را انتخاب کنید که اندازه ایمیل را بیشتر از محدوده ایمیل یعنی ۲۰ مگابایت نکند.

حال وارد صفحه ایمیل می شوید. آدرس ایمیل و اطلاعات لازم را وارد کنید. یا آن را به عنوان Draft ذخیره کنید. پس از آن می توانید با همان اکانت ایمیل در گوشی دیگر هم به این مکالمات دسترسی داشته باشید.

برنامه انتقال چت واتساپ از اندروید به آیفون

مسلما در این روش نمی توانید چت ها را در واتساپ مشاهده کنید.

انتقال چت واتساپ از اندروید به آیفون با شماره موبایل جدید

ابتدا باید سیم کارت گوشی اندروید خود را عوض کنید و سیم کارت جدید را در گوشی قرار دهید. وارد واتساپ شوید. به Settings > Account > Change Number بروید. روی Next بزنید.شماره قدیمی و جدید خود را وارد کنید. کدی برای تایید بری شما ارسال می شود.

برنامه انتقال چت واتساپ از اندروید به آیفون

برای انتقال داده از تلگرام به واتساپ مطلب آموزش تصویری انتقال چت و داده ها از واتساپ به تلگرام را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از لینک 2 دانلودروش های انتقال چت واتساپ به گوشی دیگر و از اندروید به آیفون را آموزش دادیم. شما از کدام روش برای انجام این کار استفاده کردید؟ لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا