آموزش

آموزش 6 روش دانلود ویدیو از تیک تاک بدون واترمارک

اگر از ویدئویی در تیک تاک ▶️ (TikTok) خوشتان آمد، می‌توانید آن را دانلود کنید. برای این کار روش های مختلفی وجود دارد. در این مطلب از لینک 2 دانلودبه آموزش ۶ روش دانلود ویدیو از تیک تاک بدون واترمارک میپردازیم.

آموزش دانلود فیلم از تیک تاک

?How to Download TikTok Videos Without Watermark

روش های مختلفی برای دانلود ویدیوهای TikTok وجود دارد. شما می توانید با استفاده از برنامه و سایت های مختلف ویدئوها را بدون واترمارک دانلود کنید. در این پست از لینک 2 دانلودروش های ذخیره فیلم از تیک تاک را آموزش می دهیم. با ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

روش دانلود ویدیو از تیک تاک بدون نیاز به نصب برنامه

برای ذخیره ویدیو در تیک تاک ابتدا این برنامه را نصب کنید. روی آیکون Share در گوشه سمت راست بزنید.

نحوه دانلود ویدیو از تیک تاک

سپس گزینه Save video را انتخاب کنید. این گزینه برای برخی از ویدئوها وجود ندارد.

نحوه دانلود ویدیو از تیک تاک

حال روی Done بزنید. می‌توانید ویدئو را در گالری گوشی خود پیدا کنید.

سایت دانلود ویدیو از تیک تاک SaveTT

از سایت دانلود ویدئو از تیک تاک SaveTT هم می‌توانید استفاده کنید. وارد تیک تاک شوید. ویدئوی موردنظر را پیدا کنید. سپس روی Share بزنید. حال روی Copy link بزنید. سپس لینک کپی شده را در کادر وارد کنید. در آخر روی Search بزنید.

نحوه دانلود ویدیو از تیک تاک

در صورتی که از مرورگر برای استفاده از تیک تاک استفاده می کنید، URL ویدئو را کپی کنید. سپس در کادر Paste کنید. در آخر روی Search بزنید.

صبر کنید تا صفحه جدید لود شود. از بخش Format بین Mp4 و Mp3 انتخاب کنید. سپس روی Download بزنید. صبر کنید تا ویدئو دانلود شود.

نحوه دانلود ویدیو از تیک تاک

نحوه دانلود ویدیو از تیک تاک با SnapTik

SnapTik سایت دیگری برای دانلود ویدیو از تیک تاک است. این ابزار را از هر مرورگری میتوانید باز کنید. کافی است URL ویدئوی موردنظر را کپی و سپس در کادر Paste کنید. روی دکمه Download بزنید. ویدئو در دستگاه شما ذخیره می شود. شما می‌توانید از این ابزار در گوشی یا کامپیوتر استفاده کنید.

ذخیره ویدیو در تیک تاک

ابزار و برنامه دانلود ویدیو از تیک تاک SSSTIKTOK

SSSTIKTOK هم برنامه و ابزار دانلود ویدئوی تیک تاک است. وارد این سایت شوید. سپس آدرس ویدئوی تیک تاک را در کادر پیست کنید. روی Download بزنید تا ویدئو دانلود شود. همچنین می‌توانید برنامه SSSTIKTOK را از گوگل پلی دانلود کنید و در گوشی اندروید خود استفاده کنید.

ذخیره ویدیو در تیک تاک

سایت دانلود ویدئو از تیک تاک بدون واترمارک ExpertsPHP

ExpertsPHP هم گزینه مناسبی برای دانلود ویدئو از TikTok است. وارد سایت شوید. آدرس ویدئو را در کادر پیست کنید. روی دکمه Download بزنید. از این سایت در گوشی و کامپیوتر می توانید استفاده کنید.

ذخیره ویدیو در تیک تاک

اگر برنامه تیک تاک در گوشی آیفون شما دچار مشکل شده است، مطلب آموزش ۹ روش حل مشکل تیک تاک در آیفون را مطالعه کنید.

نحوه دانلود ویدیو از تیک تاک با TikMate

ذخیره ویدیو در تیک تاک

TikMate هم دیگر گزینه برای دانلود ویدئوی تیک تاک است. شما می توانید افزونه آن را برای گوگل کروم نصب کنید. سپس ویدئویی خود را در فرمت MP4 دانلود کنید. همچنین می توانید وارد سایت آن شوید و آدرس ویدئو را در کادر پیست کنید. روی دکمه Download بزنید. سپس ویدئو در دستگاه شما ذخیره خواهد شد. از این سایت برای دانلود ویدئوهای پینترست هم می توانید استفاده کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از لینک 2 دانلودطریقه دانلود ویدیو از تیک تاک را آموزش دادیم. شما از کدام روش برای انجام این کار استفاده کردید؟ لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا