آموزش

آموزش 5 روش کم کردن و بالا بردن سرعت ویس در واتساپ

اگر در طول روز ویس‌های زیادی 🎙️ در واتساپ برای شما ارسال می‌شود و وقت زیادی را برای گوش دادن به آن‌ها باید صرف کنید، می‌توانید از ویژگی جدید این برنامه برای صرفه‌جویی در وقت خود استفاده کنید. در نسخه جدید WhatsApp قابلیتی وجود دارد که به کاربر این امکان را می‌دهد که سرعت پخش ویس را بالا ببرد. در این مطلب از لینک 2 دانلودبه آموزش ۵ روش کم کردن و بالا بردن سرعت ویس در واتساپ می‌پردازیم.

حل مشکل تند پخش شدن ویس در واتساپ

?How to Use WhatsApp Voice Message Speed Controls

به نسخه جدید و بتای واتساپ قابلیت جدیدی اضافه شده است که کاربران می‌توانند برای صرفه‌جویی در وقت خود، ویس‌های ارسال شده را با سرعت بیشتری بشنوند. امکان افزایش سرعت ویس در واتساپ تا یک و نیم و دو برابر وجود دارد. این قابلیت تنها در صورتی برای کاربر فعال می‌شود که نسخه بتای واتساپ را نصب کرده باشد. در این مطلب از لینک 2 دانلودنحوه افزایش و کم کردن سرعت ویس واتساپ را آموزش می‌دهیم. با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

ممکن است نسخه بتا را نصب کنید اما این ویژگی برای شما فعال نشود. در این صورت باید صبر کنید زیرا به محض نصب کردن نسخه بتا یا نسخه اصلی، قابلیت‌های جدید فعال نمی‌شوند.

چگونه سرعت ویس را در واتساپ زیاد کنیم؟ در iOS

بالا بردن سرعت ویس در واتساپ

برای افزایش سرعت پیام صوتی واتساپ در iOS، ابتدا این برنامه را باز کنید. سپس از گوشه پایین و سمت راست روی Settings بزنید. Help را انتخاب کنید. در این بخش می‌توانید نسخه واتساپ خود را بررسی کنید. اگر نسخه ۲٫۲۱٫۱۰۰ را داشته باشید، می‌توانید از این ویژگی بهره ببرید. در غیر این صورت باید واتساپ خود را به روزرسانی کنید. پس از به روزرسانی وارد WhatsApp شوید. حال علامتی کنار صوت ارسال شده نمایان می‌شود که با زدن روی آن می‌توانید سرعت پخش صوت را تا دو برابر زیاد کنید. امکان بالا بردن سرعت تا ۱/۵ برابر هم وجود دارد.

بالا بردن سرعت پیام صوتی واتساپ اندروید

بالا بردن سرعت ویس در واتساپ

برای این که بتوانید از قابلیت افزایش سرعت ویس در واتساپ استفاده کنید، باید نسخه جدید آن را نصب کرده باشید. برای این که از نسخه واتساپ خود مطلع شوید، این برنامه را باز کنید. سپس روی منوی سه نقطه‌ای که در بالا و سمت راست صفحه قرار دارد، بزنید. Settings را انتخاب کنید. روی Help و سپس App info بزنید. در این بخش می‌توانید شماره نسخه را مشاهده کنید. باید نسخه ۲٫۲۱٫۱۰۰ را داشته باشید. پس از آپدیت کردن برنامه، با پخش ویس، علامت تند شدن ویس در واتساپ در کنار آن نمایان خواهد شد که با زدن روی آن می‌توانید سرعت پخش را تا دو برابر بالا ببرید. امکان بالا بردن سرعت تا ۱/۵ برابر هم وجود دارد.

بالا بردن سرعت ویس در واتساپ دسکتاپ

بالا بردن سرعت ویس در واتساپ

برای بالا بردن سرعت ویس در واتساپ دسکتاپ ، وارد واتساپ کامپیوتر شوید. سپس ویس روی دکمه پخش ویس بزنید. علامت سرعت کنار ویس نمایان خواهد شد. روی آن بزنید تا سرعت را تا دو برابر بالا ببرید.

بالا بردن سرعت ویس در واتساپ

برای استفاده راحت‌تر از نسخه وب و دسکتاپ می‌توانید از کلیدهای میانبر استفاده کنید. برای یادگیری این میانبرها به مطلب معرفی بهترین کلیدهای میانبر واتساپ کامپیوتر و وب مراجعه کنید.

چگونه سرعت ویس را در واتساپ کم کنیم؟

بالا بردن سرعت ویس در واتساپ

برای حل مشکل پخش سریع و کم کردن سرعت ویس واتساپ کافی است روی عدد کنار صوت بزنید و آن را به ×۱ تبدیل کنید. این گونه ویس با سرعت عادی پخش خواهد شد.

اگر در هنگام گوش دادن به ویس با مشکل خاموش شدن صفحه نمایشگر رو به رو می‌شوید، مطلب رفع مشکل خاموش شدن صفحه هنگام پخش ویس در واتساپ، تلگرام و… را مطالعه کنید.

پخش سریع ویس در واتساپ با برنامه TalkFaster!

بالا بردن سرعت ویس در واتساپ

برنامه TalkFaster! برای کاربرانی مناسب است که ویژگی افزایش سرعت پیام صوتی واتساپ هنوز برایشان فعال نشده است. این برنامه به کاربر کمک می‌کند تا صوت را با ۶ سرعت مختلف بشنود. علاوه بر این، امکان جلو زدن بخش‌های سکوت هم وجود دارد. در نهایت نیز این برنامه زمان ذخیره شده را به شما اعلام می‌کند.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از لینک 2 دانلودروش‌های حل مشکل پخش سریع ویس در واتساپ را آموزش دادیم. آیا این ویژگی برای WhatsApp شما فعال شده است؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا