آموزش

آموزش کامل تصویری 4 روش پین چت و پیام در گروه واتساپ

با استفاده از پین کردن پیام در واتساپ 📍 می توانید تا سه چت مهم خود را پین کنید. این گونه راحت تر می توانید به این چت ها دسترسی داشته باشید. در این مطلب از لینک 2 دانلودبه آموزش کامل تصویری ۴ روش پین چت و پیام در گروه واتساپ میپردازیم.

چگونه در واتساپ پیامی را سنجاق کنیم؟

?How to Pin Messages on WhatsApp

اگر چت مهمی در واتساپ دارید که می خواهید همیشه در دسترس شما باشد، می توانید آن را پین کنید. امکان پین کردن سه چت را در واتساپ اندروید و آیفون دارید. در این مطلب از لینک 2 دانلودنحوه پین کردن چت و پیام در گروه واتساپ را آموزش می دهیم. با ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

پین چت چیست؟ نحوه انجام پین چت در آیفون

برای چسباندن پیام در واتساپ iOS از پایین صفحه روی Chats بزنید. چت موردنظر خود را پیدا کنید و آن را به سما راست بکشید. دو گزینه نمایان می شود. روی Pin بزنید.

چسباندن پیام در واتساپ

حال این چت در بالای چت ها قرار می گیرد. هر زمان که خواستید آن را از این حالت خارج کنید، پیام را به سمت راست بکشید و Unpin را انتخاب کنید.

نحوه پین پیام در واتساپ اندروید

برای پین چت در واتساپ اندروید روی چت موردنظر فشار دهید و برای چند ثانیه نگه دارید. تا سه چت را می توانید انتخاب کنید.

چسباندن پیام در واتساپ

سپس روی آیکون پین در بالای صفحه بزنید.

چسباندن پیام در واتساپ

برای برداشتن پین این چت ها کافی است دوباره روی آن فشار دهید و نگه دارید. سپس روی آیکون Unpin در بالای صفحه بزنید.

چسباندن پیام در واتساپ

برای آشنایی با کلیدهای میانبر واتساپ، مطلب معرفی بهترین کلید های میانبر واتساپ کامپیوتر و وب را مطالعه کنید.

سنجاق کردن پیام در گروه واتساپ

برای پین پیام در گروه واتساپ روش مستقیمی وجود ندارد. اما می توانید از این روش استفاده کنید. به گروهی بروید که می خواهید پیام را در آن پین کنید. سپس روی نام گروه بزنید. روی بخش معرفی یا Description گروه بزنید.

سنجاق کردن پیام در گروه واتساپ

حال پیام را در آن بخش وارد کنید. روی OK بزنید.

سنجاق کردن پیام در گروه واتساپ

در نهایت در بخش تنظیمات گروه روی Edit group info بزنید و این قابلیت را برای همه اعضا انتخاب کنید. زیرا صرفا ادمین های گروه می توانند این کار را انجام دهند.

سنجاق کردن پیام در گروه واتساپ

پین کردن بیش از 3 چت در واتساپ اندروید

پین کردن بیش از 3 چت در واتساپ اندروید

پین کردن بیش از ۳ چت در واتساپ اندروید

برای پین کردن بیش از ۳ چت در واتساپ اندروید روشی وجود دارد که باید سریعا آن را انجام دهید. سه چت موردنظر خود را انتخاب کنید. سپس روی یکی از پیام های پین شده فشار دهید و نگه دارید. حالا روی آیکون Archive بزنید. سریعا پیام دیگر را پین کنید و  روی دکمه Undo پیام Archive یا آرشیو شدن پیام بزنید. حال ۴ پیام شده پین شده است.

راه دیگر این است که از GBWhatsApp استفاده کنید. این برنامه را روی گوشی خود نصب کنید. آن را باز کنید و وارد اکانت واتساپ خود شوید. حال می توانید هر چند مخاطب را برای پین کردن انتخاب کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از لینک 2 دانلودنحوه پین کردن پیام در واتساپ اندروید و آیفون را آموزش دادیم. آیا موفق به انجام الصاق در واتساپ شدید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا