آموزش

آموزش پین کردن پست در پروفایل اینستاگرام

قابلیت پین کردن پست در اینستاگرام 📍 این امکان را به کاربران می‌دهد تا یک الی سه پست محبوب خود را در پروفایل پین کنند. در این مطلب از لینک 2 دانلودبه آموزش پین کردن پست در پروفایل اینستاگرام میپردازیم.

چگونه پست را در صفحه پیج اینستاگرام پین کنیم؟

?How to Pin a Post on Instagram

کاربران اینستاگرام می توانند یک تا سه پست محبوب خود را در پروفایل پین کنند. این پست می تواند شامل تصویر، ویدئو یا ریلز باشد. وقتی فردی وارد پروفایل کاربر شود، این سه پست را در بالای سایر پست ها مشاهده خواهد کرد. در این مطلب از لینک 2 دانلودنحوه پین کردن پست در صفحه اصلی پروفایل اینستاگرام را آموزش می‌دهیم. با ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

آموزش پین پست در اینستاگرام

برای پین کردن پست اینستاگرام وارد پروفایل خود شوید. سپس روی پستی که می خواهید آن را پین کنید، بزنید. حال روی منوی سه نقطه ای گوشه سمت راست و بالای پست بزنید. Pin to your profile را انتخاب کنید.

آموزش پین پست در اینستاگرام

همان طور که می‌بینید پست‌های پین شده دارای علامتی هستند که نشان می‌دهد شما آن‌ها را پین کرده‌اید.

آموزش پین پست در اینستاگرام

علاوه بر فعال شدن پین در پروفایل اینستاگرام برای برخی از کاربران، قابلیت جا به جا کردن پست‌ها یا Edit Grid بدون در نظر گرفتن زمان پست کردن آن‌ها نیز قرار است اضافه شود. به این صورت که فرقی ندارد شما چه زمانی پستی را منتشر کرده باشید، می‌توانید آن را جا به جا کنید و بالاتر از پستی قرار دهید که اخیرا منتشر کرده‌اید، هر چند ان پست قدیمی‌تر باشد.

پین پست در اینستاگرام

نکته: این قابلیت برای همه کاربران فعال نشده است. ابتدا اینستاگرام خود را آپدیت کنید. سپس این قابلیت را چک کنید. ممکن است فعال شدن آن برای برخی از کاربران کمی طول بکشد.

پین پست در اینستاگرام چه فایده‌ای دارد؟

آموزش پین پست در اینستاگرام

پین پست در اینستاگرام به کاربران کمک می‌کند تا بتوانند پست مهم خود را مشخص کنند. این گونه راحت‌تر می‌توانید به آن پست دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید برای بالا بردن میزان توجهات به یک پست و بالا بردن لایک و… آن را پین کنید. اگر صاحب کسب و کاری هستید، می‌توانید پست‌های مهم مربوط به بیزنس خود را پین کنید. همچنین می‌توانید پست‌هایی را که به ان‌ها بیشتر علاقه دارید، پین کنید. از این قابلیت به منظورهای مختلفی می‌توان استفاده کرد.

برای یادگیری قرار دادن قسمت محصول در پست، مطلب آموزش تصویری گذاشتن قیمت در پست اینستاگرام را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از لینک 2 دانلودنحوه پین کردن پست در پروفایل اینستاگرام را آموزش دادیم. آیا این قابلیت برای شما فعال شده است؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا