آموزش

آموزش دیدن پیام های مخفی بخش Request دایرکت اینستاگرام

در اینستاگرام بخشی وجود دارد که در آن پیام های مختلف به صورت پنهان شده 👀 قرار می گیرد. این پیام ها اغلب دارای محتوایی هستند که از جانب اینستاگرام یا خود کاربر مسدود شده اند. با این حال، کاربر می تواند هر زمان که خواست این پیام ها را بخواند و تایید کند. در این مطلب از لینک 2 دانلودبه آموزش دیدن پیام های مخفی بخش Request دایرکت اینستاگرام میپردازیم.

آموزش کار با بخش Request دایرکت اینستاگرام

?How to See Instagram Direct Message Requests

برخی از پیام هایی که برای کاربران در اینستاگرام ارسال می شود، در پوشه ای قرار می گیرد و کاربر می تواند آن پیام ها را نخواند و نادیده بگیرد. علت قرار گرفتن برخی از پیام ها در این بخش می تواند وجود کلمات، اموجی ها و… توهین آمیز و… باشد که از جانب اینستاگرام یا کاربران مسدود شده اند. کاربران می توانند هر زمان که خواستند این پیام ها را بخوانند، پاک کنند، کاربر ارسال کننده را بلاک کنند یا حتی آنان را تایید کنند. در این مطلب از لینک 2 دانلودنحوه دیدن پیام های مخفی بخش Request را آموزش می دهیم. با ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

چگونه درخواست پیام های اینستاگرام را ببینیم؟

اینستاگرام دارای فهرستی از کلمات، اموجی‌ها و… است که مسدود شده‌اند. وقتی پیامی دریافت کنید که شامل چنین چیزهایی باشد، به پوشه پیام های پنهان منتقل میشوند. شما هم می توانید کلمات و اموجی هایی را به این فهرست اضافه کنید. با این حال، برخی از افراد دوست دارند گاهی پیام های این بخش را مشاهده کنند. از طرفی هم می توانید اصلا به این پوشه توجه نکنید.

وارد بخش دایرکت شوید.

درخواست های پنهان شده در اینستاگرام

سپس روی Requests بزنید. Requests به رنگ آبی است و عددی کنار آن قرار دارد. حال روی Hidden Requests بزنید.

درخواست های پنهان شده در اینستاگرام

درخواست های پنهان شده در اینستاگرام

اگر نمی خواهید پیام در آن پوشه باشد، کافی است روی آن بزنید و Accept‌ را انتخاب کنید. برای پاک کردن هم Delete را انتخاب کنید.

برای اضافه کردن اموجی، کلمه و… به این فهرست، به پروفایل خود بروید.

درخواست های پنهان شده در اینستاگرام

روی منوی سه خطی بزنید. سپس Settings را انتخاب کنید.

درخواست های پنهان شده در اینستاگرام

روی Privacy بزنید.

پیام های ریکوئست در اینستاگرام

روی Hidden words بزنید.

پیام های ریکوئست در اینستاگرام

سپس روی Manage List بزنید.

پیام های ریکوئست در اینستاگرام

حال هر چه می خواهید اضافه کنید. سپس روی Add بزنید.

پیام های ریکوئست در اینستاگرام

شما می توانید در قسمت درخواست های پنهان شده در اینستاگرام، فردی را که برایتان پیام ارسال کرده است، بلاک کنید. کافی است روی پیام بزنید. سپس Block را انتخاب کنید.

پیام های ریکوئست در اینستاگرام

نحوه گزارش کردن ارسال کننده پیام های ریکوئست در اینستاگرام

شما می توانید فرد ارسال کننده پیام را از بخش درخواست ارسال پیام در اینستاگرام ریپورت کنید. اگر فرد چیزی گفته یا ارسال کرده که آزاردهنده و توهین آمیز بوده است، از همان بخش می توانید او را گزارش دهید.

روی پیام بزنید. سپس Block را بزنید.

پیام های ریکوئست در اینستاگرام

حال روی Report بزنید.

پیام های ریکوئست در اینستاگرام

حال دلیل ریپورت کردن را انتخاب کنید.

پیام های ریکوئست در اینستاگرام

گزینه نادیده گرفتن پیام در اینستا یعنی چه؟

نکته ای که درباره این پیام ها وجود دارد، این است که شما می توانید آنان را بخوانید و فرد ارسال کننده متوجه نشود که شما پیام را خوانده اید. تنها زمانی فرد متوجه می شود که شما پیام را خوانده اید که روی Accept بزنید. در این صورت فرد متوجه خواهد شد. پس از این کار فرد می تواند به شما پیام دهد. پیام او هم در بخش دایرکت نمایش داده خواهد شد.

برای یادگیری ارسال پیام خودکار، مطلب آموزش ۳ روش ارسال پاسخ خودکار دایرکت اینستاگرام را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از لینک 2 دانلودنحوه تغییر تنظیمات دایرکت اینستاگرام و مشاهده پیام های مخفی اینستاگرام را اموزش دادیم. ایا موفق به مشاهده این پیام ها شدید؟ لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا