آموزش

آموزش 5 روش ریست فکتوری دستبند شیائومی Mi Band

دستبند های می بند شیائومی ⌚ قابلیت‌ های مختلفی دارند و راه اندازه آن‌ها کار ساده‌ای است. با این حال گاهی دچار مشکلات می‌شوند که تنها با ریست کردن برطرف می‌شود. این دستبندها انواع مختلفی دارند که در این مطلب از لینک 2 دانلودبه آموزش ۵ روش ریست فکتوری دستبند شیائومی Mi Band میپردازیم.

آموزش ریست فکتوری می بند

?…How to Reset Xiaomi Mi Band 3, 4 And

گاهی به دلیل وجود برخی مشکلات مانند عدم اتصال به اینترنت، جفت نشدن به دستگاه‌های دیگر و… مجبور می‌‌شوید تا دستبند می بند خود را ریست کنید. در این مطلب از لینک 2 دانلودروش‌های انجام ریست فکتوری می بند ۲، ۳، ۴ و… را آموزش می‌دهیم. با ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

نکته: با ریست فکتوری کردن تمامی تنظیمات و داده‌های شما حذف خواهد شد.

آموزش ریست فکتوری Mi Band 2

آموزش ریست فکتوری mi band 2

برای ریست دستبند شیائومی می بند ۲ پیش از هر کاری روی گوشی خود برنامه Mi Fit را دانلود و نصب کنید. در روش اول، به Settings > Apps > Running apps بروید. سپس Bluetooth Share process را Force stop کنید. همچنین باید تمامی کش‌ها را پاک کنید. وارد Bluetooth Settings شوید. سپس روی Mi Band بزنید و Forget Device را انتخاب کنید. حال سعی کنید از طریق برنامه Mi Fit دستبند خود را به گوشی اندروید متصل کنید.

در روش دوم، Mi Fit را باز کنید و Mi Band 2 را Unpair کنید. به Settings > Bluetooth  گوشی خود بروید و به طور کامل دستبند را از این بخش حذف کنید. برای این کار روی نام دستبند بزنید و Forget Device را انتخاب کنید. سپس Cache و Data برنامه Mi Fit را پاک کنید. Mi Fit را Uninstall کنید. سپس دوباره آن را نصب کنید.

آموزش ریست فکتوری Mi Band 4 از طریق دستبند

ریست فکتوری mi band 4

برای ریست فکتوری می بند ۴ آن را لمس کنید تا روشن شود. سپس صفحه را به سمت بالا بکشید. روی More بزنید. دوباره صفحه را به بالا بکشید تا وارد Settings شوید. روی آن بزنید. صفحه Settings را هم به سمت بالا بکشید تا بتوانید Factory Reset را مشاهده کنید. روی آن بزنید. پیامی روی صفحه ظاهر خواهد شد. روی آیکون تیک بزنید. دستبند دو ثانیه بعد ریست خواهد شد.

ریست فکتوری Mi Band 3 از طریق دستبند

برای ریست فکتوری می بند ۳ صفحه آن را روشن کنید. صفحه را به بالا بکشید تا وارد بخش More شوید. صفحه را به سمت چپ بکشید تا Factory reset نمایان شود. روی آن بزنید و نگه دارید تا دستبند ریست شود. دوباره آن را لمس کنید تا فرایند ریست تایید شود.

ریست فکتوری mi band 3

وقتی ریست شدن به پایان رسید، Pair device را مشاهده خواهید کرد. اگر می‌خواهید دستبند را به گوشی مشابه‌ای متصل کنید، بهتر است ابتدا آن را Unpair کنید. برای این کار برنامه Mi Fit را باز کنید و روی Profile در پایین صفحه بزنید. حال روی نام دستبند خود بزنید. در پایین صفحه روی Unpair بزنید.

ریست فکتوری mi band 3

ریست فکتوری mi band 3

اگر با مشکل اتصال در اپل واچ مواجه شده اید، مطلب رفع مشکل Pair و وصل نشدن اپل واچ به گوشی را مطالعه کنید.

آموزش ریست فکتوری شیائومی Mi5

برای ریست فکتوری می بند ۵ ابتدا روی صفحه بزنید تا روشن شود.

ریست فکتوری شیائومی Mi5

حال صفحه را به بالا بکشید تا More نمایان شود. روی آن بزنید.

ریست فکتوری شیائومی Mi5

سپس روی Settings بزنید.

ریست فکتوری شیائومی Mi5

حال در پایین صفحه روی Factory Reset بزنید.

ریست فکتوری شیائومی Mi5

سپس روی تیک بزنید. کمی صبر کنید تا دستگاه ریست شود.

ریست فکتوری شیائومی Mi5

چگونه می بند را ریست فکتوری کنیم؟ می بند ۶

برای ریست فکتوری می بند ۶ روی صفحه آن بزنید تا روشن شود. سپس صفحه را به بالا بکشید تا Settings نمایان شود. روی آن بزنید.

ریست فکتوری دستبند شیائومی

حال به پایین صفحه بروید و روی Factory Reset بزنید.

ریست فکتوری دستبند شیائومی

در نهایت روی آیکون تیک بزنید تا ریست انجام شود.

ریست فکتوری دستبند شیائومی

صبر کنید تا فرایند ریست فکتوری دستبند شیائومی تمام شود.

ریست فکتوری دستبند شیائومی

برای یادگیری رفع مشکل اتصال Mi Band، مطلب آموزش ۱۱ روش حل مشکل وصل نشدن می بند را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از لینک 2 دانلودروش های بازگشت به تنظیمات کارخانه دستبند شیائومی را آموزش دادیم. شما کدام یک از این دستبندها را دارید؟ لطفاً نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا