آموزش

آموزش روت گوشی با برنامه KingRoot در گوشی و کامپیوتر

یکی از بهترین برنامه‌ها برای روت کردن گوشی اندروید ، KingRoot 👑 نام دارد. برنامه KingRoot به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید گوشی خود را به راحتی و با چند کلیک از طریق کامپیوتر یا خود گوشی روت کنید. در این مطلب از لینک 2 دانلودبه آموزش روت گوشی با برنامه KingRoot در گوشی و کامپیوتر می‌پردازیم.

چگونه با KingRoot گوشی را روت کنیم؟

?How to Root Android with KingRoot

گاهی اوقات ممکن است بخواهید به بخشی از گوشی خود دسترسی پیدا کنید و تغییراتی در آن ایجاد کنید که در حالت عادی این امکان وجود نداشته باشد. با استفاده از برنامه KingRoot به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. در واقع، شما از یک کاربر عادی به کاربری با امکان مدیریت بخش‌های مختلف گوشی ارتقا پیدا می‌کنید و می‌توانید از این قابلیت اندروید استفاده کنید. در این مطلب از لینک 2 دانلودبه آموزش استفاده از کینگ روت اندروید و کامپیوتر می‌پردازیم. با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

چگونه گوشی را روت کنیم؟ روت کردن یعنی چه؟

در این قسمت از آموزش نرم افزار کینگ روت، ابتدا به معنی روت کردن گوشی می‌پردازیم. روت کردن (Root) به معنای این است که شما می‌توانید به بخش‌هایی از گوشی خود دسترسی پیدا کنید که در حالت عادی این امکان وجود دارند. به عنوان مثال، می‌توانید به فرمان‌ها و فایل‌ها سیستمی دسترسی پیدا کنید. البته همین امر به معنای مسئولیت بیشتر در برابر اطلاعات و… گوشی نیز هست و باید مراقب باشید زیرا ایجاد تغییرات اشتباه می‌تواند در عملکرد گوشی شما اختلال ایجاد کند.

قبل از آموزش کار با Kingroot باید دقت کنید در برخی موارد با روت کردن گوشی گارانتی دستگاه شما از بین میرود، لینک 2 دانلوددر قبال مشکلات پیش آمده مسئولیتی ندارد.

آموزش روت با Kingo root: اقدامات پیش از روت کردن

پیش از انجام این کار حتما از از اطلاعات خود بکاپ بگیرید. می‌توانید از برنامه‌های بکاپ اندروید استفاده کنید. حتما گوشی خود را به صورت کامل شارژ کنید. اصولا روت کردن گوشی شارژ زیادی مصرف می‌کند.

نکته دیگر استفاده از برنامه‌های قابل اعتماد است. برنامه‌ای مانند کینگ روت که بتوانید به راحتی آن را نصب کنید و با چند کلیک گوشی خود را روت کنید.

در ادامه ابتدا آموزش روت با Kingroot با گوشی را توضیح می‌دهیم.

چگونه گوشی را با Kingroot روت کنیم؟ روش روت با Kingroot بدون کامپیوتر

در ابتدا به آموزش روت با kingo root بدون کامپیوتر می‌پردازیم. این روش برای اندروید ۲٫۲ تا ۷ قابل اجرا است. برای اجرای این روش گوشی شما باید حداقل ۲۰ درصد شارژ داشته باشد و به اینترنت هم وصل باشد.

وارد بخش Settings > Security > Device Administration شوید. سپس علامت Unknown Source را روشن کنید.

آموزش روت با Kingroot

برنامه KingRoot را روی گوشی خود دانلود کنید. این برنامه به صورت APK است. آن را نصب کنید.

وقتی برنامه نصب شد، می‌توانید آیکون آن را در گوشی خود مشاهده کنید. آن را باز کنید.

صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد. روی Try to Root بزنید.

آموزش روت با Kingroot

فرایند روت اجرا خواهد شد.

آموزش روت با Kingroot

در برخی از نسخه‌ها، باید روی Try it بزنید. سپس روی Get now بزنید تا فرایند روت انجام شود.

در برخی از نسخه‌ها، باید روی Try it بزنید. سپس روی Get now بزنید تا فرایند روت انجام شود.

پس از یک الی دو دقیقه تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. این یعنی گوشی شما روت شده است.

آموزش روت با Kingroot

برای آشنایی با سایر نرم‌افزارهای روت، مطلب دانلود بهترین برنامه روت اندروید را مطالعه کنید.

چگونه با Kingroot کار کنیم؟ نحوه کار با نرم افزار Kingroot در کامپیوتر

در این بخش به آموزش روت با Kingroot کامپیوتر می‌پردازیم. ابتدا گوشی خود را روشن کنید. گوشی باید حداقل ۵۰ درصد شارژ داشته باشد و به اینترنت هم وصل باشد. ابتدا KingoRoot را برای کامپیوتر خود دانلود و نصب کنید. وقتی برنامه اجرا شود، صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد.

نحوه کار با نرم افزار Kingroot در کامپیوتر

پیام Connect your device را دریافت خواهید کرد. گوشی خود را با کابل USB به کامپیوتر وصل کنید. اگر کامپیوتر شما درایور مخصوص گوشی را نداشته باشد، کمی باید صبر کنید تا سیستم شما آن را نصب کند. در نتیجه، اینترنت کامپیوتر باید فعال باشد. اگر درایور گوشی روی سیستم نصب باشد، Kingroot بلافاصله آن گوشی را شناسایی خواهد کرد.

سپس USB debugging را در گوشی خود فعال کنید. برای این کار به Settings > About Phone > Build number بروید. سپس روی این عدد ۷ الی ۱۰ بار بزنید تا پیام Developer را دریافت کنید. سپس به Settings > Developer Options  بروید و علامت کنار  USB Debugging را فعال کنید.

آموزش روت با Kingroot

وقتی گوشی را با کابل وصل کنید، اعلانی دریافت خواهید کرد. تیک Always allow from this computer را بزنید تا بتوانید از بخش آنلاین برنامه در ارتباط با گوشی استفاده کنید.

آموزش روت با Kingroot

آموزش روت با Kingroot

حال روی Try to Root یا Root بزنید.

آموزش روت با Kingroot

فرایند روت شدن شروع خواهد شد. ممکن است در این حین چند بار گوشی شما ری استارت شود. به هیچ عنوان به گوشی خود دست نزنید و اجازه دهید فرایند روت انجام شود.

پس از انجام روت، پیام موفقیت آمیز بودن روت را دریافت خواهید کرد. اجازه دهید ابتدا گوشی ری استارت شود، سپس آن را از کامپیوتر جدا کنید.

آموزش روت گوشی با برنامه KingRoot در گوشی و کامپیوتر

اصولا پس از اتمام روت، برنامه‌ای به نام SuperUser روی گوشی نصب می‌شود.

برای بکاپ گیری از برنامه‌های گوشی، مطلب آموزش بکاپ گرفتن از اطلاعات برنامه‌های اندروید بدون نیاز به روت را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از لینک 2 دانلودبه آموزش کار با برنامه کینگ روت پرداختیم. آیا موفق شدید گوشی خود را با استفاده از این آموزش روت با برنامه Kingroot، روت کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا