آموزش

آموزش رفع مشکل گیر کردن پست و استوری اینستاگرام در حالت Posting یا Sending

گاهی کاربران اینستاگرام در این شبکه اجتماعی با مشکلی رو به رو می‌شوند که نمی‌توانند پست یا استوری خود را به اشتراک بگذارند. Post یا Story در حالت ارسال باقی می‌ماند ⚠️ و منتشر نمی‌شود. در اکثر مواقع هم نمی‌توان آن را کنسل کرد. در این مطلب از لینک 2 دانلودبه آموزش رفع مشکل گیر کردن پست و استوری اینستاگرام در حالت Posting یا Sending می‌پردازیم.

رفع مشکل پست در حال ارسال اینستاگرام

?How to Fix My Instagram Story and Post Stuck on Posting or Sending

پست نشدن پست در اینستاگرام و گیر کردن استوری در حالت Posting/Sending یکی از ارورهای رایج این شبکه اجتماعی است. با چند روش ساده می‌توانید این مشکل را برطرف کنید. در این مطلب از لینک 2 دانلودنحوه رفع مشکل گیر کردن پست و استوری اینستاگرام در حالت Posting/Sending را آموزش می‌دهیم. با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

رفع مشکل گیر کردن حالت Posting/Sending اینستاگرام با خاموش و روشن کردن WiFi

برای رفع مشکل گیر کردن پست Sending اینستاگرام در ابتدا وای فای یا دیتای گوشی خود را یک بار خاموش کنید. سپس دوباره آن را روشن کنید. در iPhone به Settings app بروید. سپس به WiFi بروید. علامت آن را خاموش کنید. علامت Mobile Data را هم خاموش کنید. سپس برنامه Instagram را به صورت کامل ببندید. حال کمی صبر کنید و دوباره وای فای یا دیتای موبایل را روشن کنید. وارد اینستاگرام شوید و استوری خود را به اشتراک بگذارید.

گیر کردن پست و استوری اینستاگرام

برای رفع مشکل ارسال نشدن پست اینستاگرام اندروید، از بالای اسکرین و بخش اعلان‌ها روی علامت وای فای و دیتا بزنید و هر دوی آن‌ها را خاموش کنید. سپس اینستاگرام را به صورت کامل ببندید. دوباره از همان بخش وای فای و دیتا را روشن کنید. اینستاگرام را باز کنید و استوری خود را پست کنید.

گیر کردن پست و استوری اینستاگرام

در برخی موارد، این مشکل با خاموش کردن وای فای و روشن کردن اینترنت دیتا (و برعکس) برطرف می‌شود.

نکته: اگر از برنامه‌های تغییردهنده IP استفاده می‌کنید، آن‌ها را خاموش کنید. سپس وارد اینستاگرام شوید و استوری خود را به اشتراک بگذارید. اگر می‌خواهید حتما از این برنامه تغییردهنده آی پی استفاده کنید، در ابتدا آن را خاموش کنید. چند دقیقه صبر کنید. سپس دوباره آن را روشن کنید و Instagram را باز کنید.

روشن و خاموش کردن Airplane mode هم می‌تواند این مشکل را رفع کند. برای این کار کافی است روی علامت هواپیما که در Quick Settings اندروید و Quick Settings آیفون قرار دارد، بزنید.

گیر کردن پست و استوری اینستاگرام

سپس چند دقیقه صبر کنید و این علامت را خاموش کنید. وای فای یا اینترنت دیتا را روشن کنید و به کار خود در اینستاگرام ادامه دهید.

گیر کردن پست و استوری اینستاگرام

چرا نمیتوانم استوری یا پست بزارم؟ به دلیل پر شدن کش برنامه

برای رفع مشکل آپلود نشدن ویدیو در استوری اینستاگرام، بهتر است کش و دیتای برنامه را پاک کنید. در گوشی اندروید به Settings بروید. سپس روی Apps بزنید. روی Instagram بزنید. سپس وارد Storage شوید. روی Clear data و Clear Cache بزنید. سپس اینستاگرام را باز کنید و استوری خود را به اشتراک بگذارید.

گیر کردن پست و استوری اینستاگرام

اگر ویدئوهای شما در اینستاگرام با کیفیت پایینی آپلود می‌شوند، مطلب رفع مشکل کیفیت فیلم در اینستاگرام را مطالعه کنید.

چرا استوری نمیشه گذاشت؟ رفع مشکل با نصب دوباره اینستاگرام

اگر دلیل آپلود نشدن پست اینستاگرام هیچ کدام از موارد ذکر شده نیست، تنها راه رفع مشکل گیر کردن پست و استوری اینستاگرام این است که آن را حذف کنید و دوباره نصب کنید. در آیفون روی آیکون اینستاگرام چند ثانیه نگه دارید. سپس Remove app را انتخاب کنید. حال Delete app را بزنید. دوباره اینستاگرام را نصب کنید.

گیر کردن پست و استوری اینستاگرام

برای رفع مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام اندروید، روی آیکون اینستاگرام چند ثانیه نگه دارید. سپس آن را به سمت آیکون Uninstall بکشید و رها کنید. در نهایت Ok یا Yes را بزنید. سپس Instagram را دوباره نصب کنید.

گیر کردن پست و استوری اینستاگرام

آپدیت کردن برنامه هم می‌تواند این مشکل را در برخی مواقع برطرف کند. برای این کار وارد گوگل پلی یا اپ استور شوید. Instagram را جستجو کنید. در صورت وجود آپدیت، دکمه Update فعال می‌شود. روی آن بزنید و صبر کنید تا برنامه به روزرسانی شود.

اگر در این شبکه با ارور Not posted yet try again مواجه می‌شوید، برای رفع این مشکل مطلب آموزش ۱۳ روش حل مشکل Not Posted Yet. Try Again اینستاگرام را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از لینک 2 دانلودعلت ارسال نشدن پست در اینستاگرام و  روش‌های رفع این مشکل را بررسی کردیم. آیا موفق شدید استوری خود را به اشتراک بگذارید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا