آموزش

آموزش تصویری نحوه استعلام مدرک تحصیلی آنلاین

با استفاده از سامانه استعلام مدرک تحصیلی وزارت علوم 🎓 میتوانید بدون مراجعه حضوری به استعلام مدرک تحصیلی برای استخدام و… بپردازید. در این مطلب از لینک 2 دانلودبه آموزش تصویری نحوه استعلام مدرک تحصیلی آنلاین میپردازیم.

نحوه کار با سایت استعلام مدرک تحصیلی

?How to Use Estelam.msrt.ir

دیگر نیازی نیست برای استعلام مدرک تحصیلی خود وقت زیادی بگذارید و به مکان خاصی بروید. اکنون می توانید این کار را به صورت آنلاین انجام دهید. در این مطلب از لینک 2 دانلودنحوه استعلام مدرک تحصیلی به صورت آنلاین را آموزش می دهیم. با ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

نحوه استعلام مدرک تحصیلی علمی کاربردی، دولتی و…

برای استعلام مدرک تحصیلی دانشگاه پیام نور، دولتی و… وارد سامانه استعلام مدرک تحصیلی علمی کاربردی، دولتی و… شوید.

سپس تمامی اطلاعات لازم مانند نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره موبایل، کد ملی و… را وارد کنید.

حال تیک من ربات نیستید را بزنید.

در نهایت، روی صدور کد رهگیری بزنید.

نکته: تمامی اطلاعات را باید درست و دقیق و مطابق با شناسنامه خود وارد کنید.

نحوه کار با سایت استعلام مدرک تحصیلی

پس از این کار، کد رهگیری به شماره موبایلی که در بخش اطلاعات وارد کرده بودید، ارسال خواهد شد. این کد را با دقت در کادر کد رهگیری وارد کنید. سپس بخش امنیتی یعنی کادر دوم را به درستی پر کنید. حال برای رهگیری استعلام مدرک تحصیلی، روی دکمه استعلام مدرک تحصیلی کلیک کنید.

نحوه کار با سایت استعلام مدرک تحصیلی

پس از پر کردن اطلاعات و دادن کد رهگیری در سامانه استعلام مدرک تحصیلی، ممکن است قسمت نمایش مدرک تحصیلی پس از چند روز برای شما فعال شود. یعنی در همان ابتدا که کد رهگیری را در سامانه استعلام مدرک تحصیلی دیپلم، دانشگاه دولتی و… ثبت کردید، بخش نمایش مدرک تحصیلی فعال نمی‌شود و باید تا چند روز صبر کنید.

با توجه به این که این ممکن است استعلام مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد با کد ملی، دانشگاه دولتی و… چند روزی طول بکشد، بهتر است برای انجام این کار، زودتر اقدام کنید.

فعلا سامانه استعلام مدرک تحصیلی دیپلم متفاوت از estelam.msrt.ir سامانه استعلام مدرک تحصیلی با کد ملی – پیگیری است.

سامانه استعلام مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد نیز از این سامانه متفاوت است.

برای استعلام وکالتنامه نیز می توانید به صورت آنلاین اقدام کنید. برای یادگیری این کار مطلب سایت استعلام وکالتنامه های خارج از کشور و داخلی را مطالعه کنید

نحوه استعلام مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد

حال که نمونه استعلام مدرک تحصیلی دانشگاه دولتی، پیام نور و… را توضیح دادیم، نحوه استعلام مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد را هم آموزش می‌دهیم. برای این کار وارد سامانه استعلام مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد شوید. سپس در صفحه باز شده کد تایید سازمان مرکزی و کد ملی خود را وارد کنید. حال روی دکمه استعلام بزنید.

نحوه کار با سایت استعلام مدرک تحصیلی

حال می‌توانید گواهی دانش‌ آموختگی خود را مشاهده کنید. امکان دانلود کردن گواهی هم وجود دارد.

اگر در مدرک خود خطا یا ایرادی مشاهده کردید یا می خواهید مدرک خود را ثبت کنید، روی سربرگ درخواست ثبت دانشنامه بزنید. سپس اطلاعات لازم را پر کنید و اسکن عکس ۳ در ۴ خود را به همراه اصل دانشنامه بارگذاری کنید. در نهایت روی ارسال بزنید.

سامانه استعلام مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد

پس از این کار باید صبر کنید تا تغییرات لازم در در مدرک شما ایجاد شود یا مدرک شما ثبت شود.

اگر می خواهید از روی نقشه کد پستی را پیدا کنید، مطلب جستجوی کد پستی از روی نقشه و آدرس را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از لینک 2 دانلودنحوه استفاده از سامانه استعلام مدرک تحصیلی دانشگاهی را آموزش دادیم. آیا موفق شدید به استعلام مدرک تحصیلی از وزارت علوم بپردازید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا